Kup badanie online

W naszym laboratorium Pacjenci mają możliwość wykonania specjalistycznych badań diagnostycznych bez wychodzenia z domu. Dzięki platformie dostępnej przez całą dobę można zakupić badanie lub pakiet badań w dowolnym momencie. Oferujemy szeroką gamę analiz, w tym testy genetyczne oraz wykonywane z wykorzystaniem najnowszych technologii molekularne testy na alergię z krwi. Po otrzymaniu wyników badań można je sprawdzić w łatwy i szybki sposób za pomocą naszej bezpiecznej platformy internetowej. Na wniosek Pacjenta prześlemy je również drogą mailową.

Badania wysyłkowe

Po zakupie badania z opcją wysyłkową zostaną do Państwa przesłane materiały niezbędne do uzyskania próbki oraz dokładna instrukcja techniki jej pobierania. Odpowiednie zalecenia można znaleźć również w zakładce „Dokumenty i formularze”. W paczce znajdują się wszelkie akcesoria konieczne do zebrania materiału do badań oraz jego przechowywania i transportu. Należy pamiętać o właściwym opisaniu próbki oraz załączeniu stosownego formularza – informacje o dokumentach są dostępne po wejściu w opis konkretnego badania.

Zakup badań stacjonarnych drogą internetową

Możliwe jest zakupienie badania drogą internetową również w przypadku, gdy pobranie próbek wymaga ingerencji personelu medycznego. W takiej sytuacji po dokonaniu zakupu należy umówić się na dogodny termin pobrania próbek w jednym z naszych punktów pobrań. Dla mieszkańców Warszawy i okolic udostępniamy dodatkowo opcję pobrania krwi w warunkach domowych. W większości przypadków wyniki badań są gotowe już po kilku dniach roboczych, a w sytuacjach pilnych – nawet szybciej. Oferujemy nie tylko wykonanie badań, ale również profesjonalną interpretację ich wyników.