Oferta współpracy dla firm i podmiotów medycznych

Łączy nas profesjonalne podejście do Pacjenta

Przygotowaliśmy ofertę współpracy dla Klientów biznesowych – zarówno wszystkich rodzajów podmiotów leczniczych, jak i instytucji oraz firm (np. firm transportowych, agencji eventowych), które są zainteresowane wykonaniem badań diagnostycznych. Współpraca odbywa się na wspólnie ustalonych zasadach opisanych w umowach zawartych pomiędzy jednostkami. Zapewniamy sprawną, terminową realizację zleceń i wykonanie szczegółowych analiz przez naszych doświadczonych pracowników.

Image

Do kogo kierujemy ofertę współpracy?

Ofertę współpracy kierujemy zarówno do przedsiębiorców pragnących zapewnić swoim pracownikom kompleksowe przeglądy stanu zdrowia, jak i placówek medycznych. Z naszych usług mogą skorzystać przychodnie, poradnie i gabinety, które chcą zaoferować Pacjentom kompleksowe wsparcie. Zachęcamy do współpracy kliniki leczenia niepłodności – nasza oferta obejmuje szereg analiz pomocnych w diagnostyce problemów z płodnością oraz przyczyn poronień, m.in. badania cytogenetyczne.

Zapraszamy do kontaktu również dietetyków, którzy w ofercie naszego laboratorium znajdą szereg badań ułatwiających dobór spersonalizowanej diety. Wykonujemy m.in. testy pomocne w diagnostyce celiakii i nietolerancji pokarmowych. Zajmujemy się też przeprowadzaniem badań alergicznych z krwi, w tym testów na alergie pokarmowe. Wyniki badań zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych przesyłamy za pomocą wygodnej platformy internetowej.

Ofertę współpracy dopasowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb. Dostarczamy wszystkie akcesoria niezbędne do pozyskiwania i przechowywania próbek, a także szczegółowe instrukcje pobierania materiału do badań laboratoryjnych. Nasi kontrahenci mogą liczyć na korzystne warunki współpracy. Zapewniamy przystępne ceny oraz przejrzysty system rozliczeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego laboratorium oraz kontaktu w celu omówienia zasad współpracy.

W ramach współpracy oferujemy:

Współpraca

wiarygodne wyniki badań

Współpraca

krótki czas oczekiwania na wyniki

Współpraca

wyniki badań on-line, za pomocą bezpiecznej platformy e-laborat

Współpraca

materiały pobraniowe, opakowania do wysyłki materiału do laboratorium (wymazówki, probówki, pudełka styropianowe, koperty bąbelkowe)

Współpraca

terminowość i solidność

Współpraca

możliwość włączenia do oferty dodatkowych badań

Współpraca

możliwość negocjacji cen

Współpraca

transport materiału do laboratorium w cenie badania (kurier lub transport własny), logistyka po stronie laboratorium

Współpraca

skuteczną komunikację telefoniczną i e-mailową

Współpraca

otwartość na sugestie kontrahentów

Współpraca

możliwość dojazdu do pacjenta/kontrahenta

Współpraca

rozliczenie w postaci faktury na koniec miesiąca na podstawie zleconych badań

Nasi partnerzy

Logotyp GenMed

Logo Zdrowe Jelita

Logo euroimmun
Logotyp Uromed