PRZEGLĄD STANU ZDROWIA

Przegląd stanu zdrowia to jedno z najważniejszych działań, jakie można podjąć, by zadbać o siebie. Wiele chorób przebiega bezobjawowo przez długi czas, co sprawia, że ich zdiagnozowanie staje się bardziej skomplikowane, a same schorzenia są trudne do wyleczenia. Dlatego warto wykonywać badania, które pomogą ocenić kondycję organizmu oraz zapobiec rozwojowi chorób. Pozwalają one na wczesne wykrycie nieprawidłowości i umożliwiają zapobieganie poważniejszym problemom. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi pakietami testów dla osób w każdym wieku. Mogą skorzystać z nich Pacjenci indywidualni, przygotowaliśmy też ofertę współpracy dla firm i placówek medycznych.

Jakie badania warto wykonywać regularnie?

Jednym z najważniejszych badań jest morfologia krwi, która pozwala na ocenę liczby poszczególnych elementów krwi oraz ich właściwości. Dzięki temu badaniu można wykryć np. niedokrwistość czy inne choroby krwi. Nie mniej ważne jest badanie poziomu cholesterolu oraz innych lipidów we krwi, które pozwala na ocenę ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego. Innym ważnym badaniem jest analiza moczu. Pozwala ono na ocenę pracy układu moczowego i wykrycie ewentualnych chorób nerek lub dróg moczowych. Jest również metodą wykorzystywaną przy diagnostyce schorzeń metabolicznych, np. cukrzycy. Z kolei badanie kału na pasożyty i infekcje pozwala na wczesne wykrycie chorób przewodu pokarmowego.

Pakiety badań w ramach przeglądu stanu zdrowia

Przygotowaliśmy dla Państwa kilkanaście pakietów badań diagnostycznych, które pozwalają na ocenę ogólnego stanu zdrowia, funkcjonowania wątroby, nerek, trzustki i innych narządów, ocenę stanu gospodarki hormonalnej, ryzyka miażdżycy, czy chorób cywilizacyjnych. Zawartość badań w pakietach jest dostosowana do potrzeb związanych z wiekiem lub ryzykiem wystąpienia określonych zaburzeń czy schorzeń. Zapraszamy na stronę internetową: https://borlamed.pl/kategoria-produktu/przeglad-stanu-zdrowia/ oraz do kontaktu telefonicznego. Podczas rozmowy można dowiedzieć się, jakie pakiety badań będą dla Państwa najkorzystniejsze, umówić się na badanie i ustalić wszelkie szczegóły.

Uwaga: W razie wykrytych nieprawidłowości w zakresie badanych parametrów może być konieczna konsultacja lekarska i/lub wykonanie badań dodatkowych, pozwalających na ustalenie przyczyn odnotowanych zaburzeń.