Dr Musabbir M. Mian – Konsultacja z lekarzem specjalistą!

Dr Musabbir M. Mian – Konsultacja z lekarzem specjalistą!

Miło nam poinformować Państwa, że na pokładzie Laboratorium Borlamed powitaliśmy dr n. med. Musabbira M. Mian! Zapraszamy do rezerwacji konsultacji!

Dr Musabbir M. Mian – Konsultacja z lekarzem specjalistą!

Musabbir M. Mian – doktor nauk medycznych, specjalista II stopnia w dziedzinie chorób zakaźnych. Studia medyczne ukończył w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (WUM). Po skończeniu stażu dyplomowego, rozpoczął studia doktoranckie oraz specjalizację w dziedzinie chorób zakaźnych. W 1996 r. był stypendystą Swedish Institute. Wieloletni pracownik naukowy WUM. Obecnie prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską. Pochodzi z Bangladeszu. Od 1990 r. jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej. Opracował i od wielu lat z powodzeniem stosuje metodę pulsacyjną leczenia boreliozy.

Zakres działalności: leczenie boreliozy (różne stadia choroby) i innych chorób zakaźnych (np. pasożytniczych)

Aby umówić się na wizytę, skontaktuj się z nami telefonicznie:

Tel. 534 630 468 (w godz. 9:00 – 17:00) lub wypełnij formularz kontaktowy

dr Musabbir M. Mian o leczeniu pulsacyjnym boreliozy:

Obecnie wiadomo, że borelioza jest chorobą wielonarządową. W mojej długoletniej praktyce jako lekarz chorób zakaźnych, stosując dostępne metody leczenia, nie zanotowałem bakteriologicznego i klinicznego wyleczenia u chorych z boreliozą. Od początku 2009 r. studiowałem najnowsze piśmiennictwo naukowe w tej dziedzinie i doszedłem do wniosku, że leczenie powinno być oparte na cyklu rozwojowym bakterii wywołującej boreliozę (Borrelia burgdorferi). Już w 2010 r. u 15 pacjentów z przewlekłą boreliozą zastosowałem antybiotykoterapię metodą pulsacyjną. Metoda ta okazała się skuteczna dla wszystkich 15 pacjentów. Nie jest to metoda eksperymentalna (leczenie eksperymentalne), ponieważ stosuję ogólnodostępne antybiotyki, ale inaczej dawkowane. Posługuję się również powszechnie dostępną literaturą medyczną, cytując wypowiedzi autorów publikacji naukowych.