Oferta dla osób trenujących

Oferta dla osób trenujących

Prezentujemy Państwu naszą nową ofertę dedykowaną dla osób przygotowujących się do rozpoczęcia treningów lub aktualnie trenujących.

Oferta dotyczy monitorowania parametrów laboratoryjnych, które pozwolą określić czy trening jest bezpieczny, czy nie jest zbyt intensywny i czy ma ryzyka niebezpiecznego dla zdrowia przetrenowania.

Badania warto wykonać zarówno przed przystąpieniem do treningów, jak też w ich trakcie.

Systematyczna ocena stanu zdrowia pozwala na uniknięcie czy wykrycie niepokojących zmian w organizmie już na wczesnym etapie. Sprzyja to także skutecznemu zarządzaniu treningiem.

Badania laboratoryjne, oprócz badań wydolnościowych, dostarczają cennych informacji na temat stanu zdrowia osoby trenującej. Wraz z konsultacją lekarską dostarczają istotne wiedzy na temat zasobów organizmu i jego kondycji, pozwalającej na dostosowanie czy na dokonanie zmian obciążeń treningowych w celu poprawienia regeneracji organizmu.

Nasza oferta jest skierowana do osób indywidualnych, jak również do Siłowni, Fitness Clubów i innych instytucji, których celem jest umożliwienie klientom dbania o zdrowie, kondycję i piękną sylwetkę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48) 536 947 487 lub mailowego: laboratorium@borlamed.pl oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://borlamed.pl/przeglad-stanu-zdrowia/

Zapraszamy!